Anyssskovo blog
Důkazy nikdy nelžou

Aktuální články


Rubriky


Odkazy


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

NCIS

Skromný info o mém druhém nejoblíbenějším seriálku.........u nás jdoucím na nově pod názvem Námořní vyšetřovací služba Originální název:Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service

Motto:Tv seriál 2003-????

Typ filmu:Akční    Kriminální    Drama    Mystery    

Rok výroby:2003

Hrají: Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Sean Murray, Pauley Perrette, Lauren Holly ,David McCallum, Brian Dietzen , (Sasha Alexander) 

Seriál Navy NCIS vypráví o každodenní práci týmu speciálních agentů, který musí vyřešit jakýkoliv zločin týkající se zaměstnanců vojenských námořních sil. A to i bez ohledu na jejich hodnost a postavení.

Seriál vznikl díky obrovské úspěšnosti JAG, svého předchůdce ze stejného prostředí. Začal se natáčet jako jeho volné pokračování na objednávku televize CBS.

 

Tým NCIS (Námořní kriminální vyšetřovací služba) vede nadaný speciální agent vyšetřovatel Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon), který operuje se svými kolegy mimo jakýkoli armádní řetězec velení. Jeho úkolem je objasňování všech zločinů od vražd přes špionáž až po včasné odhalování plánů teroristů.

Hvězdou mezi podřízenými je bezesporu zvláštní agent Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), který dřív pracoval jako detektiv oddělení vražd. Má skvělý instinkt a perfektní schopnosti pro práci na ulici.


K ruce má sexy agentku Kate Todd (Sasha Alexander), jež mu svými půvaby pořádně zamotala hlavu,


bohužel v dílku Soumrak jí Ari Haswari zastřelí odsřelovačkou přezdívanou "Kate"


a odbornici na forenzní metody vyšetřování Abby Sciuto (Pauley Perrette), která svým stylem vystupování a oblékání, dává jasně najevo, že je gotička


 

Nováčkem týmu je zvláštní agent Timothy McGee (Sean Murray), počítačový génius, který musí pod Gibbsovým vedením prokázat své schopnosti.


Agenti se však neobejdou ani bez nepostradatelného doktora Donalda "Duckyho" Mallarda (David McCallum), který všechno ví a všechno viděl.Po smrti Kate nastoupila ke Gibsovu týmu Ziva David (Cote de Pablo), bývalá agentka Mossadu a nevlastní sestra Ariho, kterého zastřelila, když ohrožoval Gibse


 

fotenky:


 


 


 


 


 


 


 

Zdroj ze kterého sem zkopírovala informace, který sem mírně upravila

16.02.2008 21:12:17 | Autor: Anysssek | stálý odkaz

Komentáře

2 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TOPlist
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se