Anyssskovo blog
Důkazy nikdy nelžou

Aktuální články


Rubriky


Odkazy


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

Další info o Dr. Robbinsovi


Dr. Robbins


Dr. Albert Robbins se narodil 19. ledna 1952 v Church Falls ve Virginii. Albertova Matka byla diplomovaná zdravotní sestra a Alberta vychovávala sama. Takže prakticky vyrostl v nemocnici. Jeho zážitky z dětství, celý cyklus uzdravování, života a smrti, přispěly k tomu, že vystudoval fyziologii na Univerzitě Johna Hopkinse. Když dokončoval první atestaci, byl těžce raněn. Tak začal jeho vlastní cyklus léčení. Celý další rok se Albert učil, jak žít bez nohou. Po dvaceti letech v Arlingtonu ve Virginii přesídlil Dr. Robbins se svou milovanou ženou a žřemi dětmi do Las Vegas, kde od té doby slouží jako hlavní soudní lékař.


Poslední práva člověka
Dr. Robbins zastává názor, že mrtví si zaslouží stejnou úctu jako živí pacienti. U každého těla vyvstávají nepříjemné otázky a Dr. Robbins nachází uspokojení v tom, že může tyto otázky zodpovědět. Dětství strávené mezi lékaři jej naučilo, že největší triumf nespočívá vždy v tom, že se živým vrátí zdraví, ale někdy také v tom, že se vnese jasno do jejich úmrtí.


V terénu


Dr. Robbins se vydává jen málo na "domácí návštěvu", aby ohledal těla na místě. Při práci v terénu spolu s kolegy dobře ví, že se má držet své práce: při otázce, co by mohlo představovat stopu odpovídá: To je vaše práce.


Výjimečně v terénu


Místa činu zevnitř


Pro tým kriminalistů je Dr. Robbins průvodcem terénu lidského těla. Je mezi nimi jediný, kdo ve své kariéře pracoval s živími, a to mu dává možnost vyvozovat závěry z toho, jak životní procesy ovlivňují stav po smrti. Ostatní členové týmu znají místa činus těly, Dr. Robbins zná místa činu díky vnitřku těl.


 

17.01.2008 20:46:49 | Autor: Anysssek | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TOPlist
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se