Anyssskovo blog
Důkazy nikdy nelžou

Aktuální články


Rubriky


Odkazy


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

Další info o Gregovi


Greg Sanders


Greg Hojem Sanders se narodil 7. května 1975 v Santa Gabriel v Kalifornii rodičům pocházejícím z Norsa. Již v raném věku projevoval zájem o přírodní vědy, především o chemii. Vynikal jako skaut a získal v rekordně krátké době všechny bobříky. Vzdělání se mu dostalo na soukromé škole pro nadané studenty a na Stanfordské univerzitě promoval o rok dříve, než bylo obvyklé. Po krátkém pobytu na policejním oddělení v San Franciscu se stal Greg technikem pro analýzu DNA v kriminalistické laboratoři v Las Vegas. Brzy zatoužil po práci i mimo laboratoř a také se dostat spolu s týmem kriminalistů do terénu. Gregt, který byl mezi svými kolegy vždy nejmladší a nejvýstřednější, obdivuje popovou kulturu, styl a společenské trendy, přičemž usiluje o to, aby se na něj pohlíželo jako na úžasného a s dobou jdoucího člověka.
Byl vychován úzkostlivými rodiči, kteří jej nikdy nenechali sprotovat kvůli tomu, že by se jejich nadaný hošík dostal na špatnou cestu. Stále zvažuje, jestli jim má říct o změně své životní dráhy, protože se obává, že by to neschválili.


Klaun
Greg je excentrik a stal se pro tým, zabývající se nejtemnějšími stránkami lidské existence, zdrojem určitého odlehčení. Dokáže si hrát i v laboratoři. Klidně si vyzkouší i předmět doličný.


taneček a lá Greg


Kariéra
Greg nemá rád, když ho označují za "laboratorní krysu". Technik pro zkoušky DNA je vytoužené místo, vyžadující rozsáhlé vzdělání a skvělé schopnosti. Práce v terénu však pro něj současně znamená výzvu. Greg vyměnil laborku za místo činu, aby si otestoval své schopnosti až na doraz. A přitom přinesl do chaosu vnějšího světa vědeckou přesnost-a naopak.Skrytý talent
Greg je nejen zcela ponořen do svého osobního a duchovního života, dokonce se domnívá, že po babičce zdědil určité psychické schopnosti. Jeho šestý smysl mu jednou například napověděl, že by měl chodit se svou kolegyní Sarou. Podobně jako je tomu u řady dalších Gregových zájmů, je těžké zjistit, zda skutečně svým psychickým schopnostem věří, nebo to jen tak zkouší.


17.01.2008 12:46:18 | Autor: Anysssek | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TOPlist
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se