Anyssskovo blog
Důkazy nikdy nelžou

Aktuální články


Rubriky


Odkazy


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

Další info o Sáře


Sara Sidle


Sara Sidleová měla být "květinové dítě." Narodila se 16. září 1971 v Tamale Bay v Kalifornii. Její rodiče byli hippies a vedli malý penzion na pobřeží Tichého oceánu. TIm však idyla končí. Když její matka zabila v sebeobraně Sařina opilého a vulgárního otce, dostala se do dětského domova. Navzdory okolnostem využila svou nadprůměrnou inteligenci a dosáhla lepších výsledků než se dalo čekat. Studovala na Harvardu, University of California v Berkeley a poté pracovala v kriminalistické laboratoři v Sav Franciscu. Během pěti let na policejním oddělení zjistila, že vyniká v elementární analýze a analýze materiálů.


Soukromý život
Pod svým ocelovým zevnějškem je Sara idealistka s měkkým srdcem. Miluje zvířata a přírodu, je však pro ni obtížné bavit se s mladými lidmi, protože její vlastní dětství skončilo velmi brzy. Nebojí se vyjádřit své názory a občas se její horkokrevná povaha vzbouří proti nespravdlnosti a neschopnosti. Vzhledem k její minulosti není překvapivé, že projevuje otevřené nepřátelství vůči mužům diskriminujícím ženy.Po šesti letech společné práce Sařin obdiv vůči Grissomovi přerostl v něco většího než jen rozpačité poblouznění. Grissom byl vždy zdrženlivý, co se týče překročení profesionálních hranic, a Sara mlčky přijala fakt, že je to člověk příleš rezervovyný, než aby pro ni byl citově dostupný. V průběhu doby se však Sara a Grissom stávali stále více něčím jiným než pouhými přáteli a spolupracovníky.


Goodbye kiss


Aby se uvolnila, hledala Sara před životními a pracovními problémy útočiště v alkoholu. Když se málem dostala do vězení kvůli řízení auta v opilosti, zakročil Grissom jako její přítel a nadřízený a zachránil tak její kariéru. Po odvykací léčbě se Sidleová vrátila do práce s odhodláním vrátit život do správných kolejí.


17.01.2008 12:44:52 | Autor: Anysssek | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TOPlist
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se