Anyssskovo blog
Důkazy nikdy nelžou

Aktuální články


Rubriky


Odkazy


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

Další info o Warrickovi


Warrick Brown


Warrick Brown se narodil 10. 10. 1971 v Las Vegas. Jeho otec opustil rodinu ještě dříve, než jej měl Warrick možnost poznat. Když mu bylo sedm, zemřela mu matka a o Warricka pečovala babička a teta Bertha. Nepříliš společenský a intelektuálně orientovaný Warrick měl těžké dětství, jeho láska k matematice a přírodním vědám jej však přivedla na Western Las Vegas University. S penězi vystačil díky práci a schopnosti vyhrávat v sázkách na sportovní zápasy. Když získal bakalářský titul v chemii, přidal se k týmu kriminalistů pod vedením Gila Grissoma, jediné autority, kterou uznává a obdivuje. Jeho rebelská povaha a skvělé analytické schopnosti jej vždy vedou různými směry, Warrick však má vůči každému z týmu kriminalistů výhrady, že nepostupují podle jeho představ.I on se v Las Vegas stal v mládí (mě teda nepřijde že by byl starej...) závislým na hrách. Jeho posedlost dosáhla takového stupně, že mu hrozilo finanční zruinování, rozpad vztahů i konec kariéry. Díky Grissomovi byl však schopen z tého noční můry procitnout.


Warrick se dostal ke kriminalistům méně obvyklým způsobem než někteří jeho kolegové, absolventi prestižních univerzit. Již na počátku své kariéry míval Warrick časté spory s nadřízenými, jako byl jeho první školitel u kriminálky Jim Brass.


Umí to velmi dobře s dětmi
Je si dobře vědom svých problémů v dětství a má schopnost navázat dobrý vztah s mladými lidmi, s nimiž se často setkává při řešení případů. Chová se laskavě a nepovyšuje se. Tím pomáhá vytvořit pro děti příjemnější prostředí a řeší tak obtížné situace.


Warrick a ženy
Po létech přátelského flirtování se mezi ním a Catherine obejvila vzájemná náklonnost. Dohodli se však, že jejich vztah bude čistě profesionální.
Po krátkém namlouvání se Warrick oženil se svou přítelkyní Tinou v klasickém stylu Las Vegas-v obřadní kapli, kde ani nebylo potřeba vystoupit z auta. Líbánky však byly rychle pryč, protože vztah začala narušovat žárlivost, dlouhá pracovní doba a nedorozumění.


Už je pod čepcem:D


"Můžu sejmout otisk i ze vzduchu"
U Warricka může téměř každá situace vyvolat soutěživost. Tato vlastnost se u něj projevuje nejčastěji jako souboj s Nickem. Ať jde o povýšení, teorii o motivu, fotbalový zápas, oba jsou schopní se pošťuchovat jako bratři, snažící se trumfnout jeden druhého. Když však nastane vážná situace, jdou žerty stranou. Warrick ví, že se na svého přítele Nicka může spolehnout.


17.01.2008 12:43:23 | Autor: Anysssek | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TOPlist
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se