Anyssskovo blog
Důkazy nikdy nelžou

Aktuální články


Rubriky


Odkazy


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

Další info o Nickovi


Nick Stokes


Nicholas Stoeks se narodil 18. srpna 1971 v Dallasu v rodině soudce a právičky. Byl nejmladší ze sedmi sourozenců a vynikal při studiu i ve sportu. Po ukončení univerzity v Texasu se stal členem policejního oddělení a poté nastoupil do Dallaské kriminalistické laboratoře a specializoval se na analýzu vlasů a vláken. I když dosahoval pozoruhodných úspěchů, nebyl schopen vystoupit ze stínu svých rodičů, a tak se rozhodl přejít na policejní oddělení Las Vegas. Ve Vegas zjistil, že může být sám sebou a přitom součást skvělého týmu.


Kulturní šok


Když nastoupil nekomplikovaný Nick Stokes roku 1997 službu u kriminálky Las Vegas, byl zpočátku šokovkán nevázanou kulturou tohoto města. Ve městě plném zločinu působil se svou přímou a čestnou povahou nepatřičně a v ulicích Města Hříchu míval časté konflikty. Sám se stal několikrát obětí trestných činů od krádeže auta až po únos, ale jeho inteligenci a sílu charakteru to nijak nepostihlo.Empatie


Jako člověk, který zažil na vlastní kůži následky zločinu, má Nick schopnost vcítit se do pocitů obětí a pozůstalých. Na místě činu nevidí jen mrtvoly, ale i lidské bytosti, které si zaslouží soucit. Protože však pochází z právnické rodiny, ví, že se nesmí nechat pocity ovlivnit, aby bylo spravedlnosti učiněno za dost.


Nešťastná láska


Nick se zamiloval do Kristy Hopkinsové, šlapky se zlatým srdcem. Romance skončila, když našli Kristy zavražděnou. Nick byl hlavním podezřelým, ale důkazy potvrdily vinu jejího pasáka.


Lidská povaha


Kromě toho, že Nick Stokes je výzamným forenzním pracovníkem a přesvědčeným bojovníkem proti zločinu, je také bysrým pozorovatelem světa mimo laboratoř. Jeho vytříbený instinkt pro interprataci lidkého chování mu významně pomohl při řešení mnoha komplikovaných případů.

17.01.2008 12:38:52 | Autor: Anysssek | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TOPlist
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se