Anyssskovo blog
Důkazy nikdy nelžou

Aktuální články


Rubriky


Odkazy


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

Další info o Cath

Další informace o Grissově zástupkyni Cathrin Willowsové a její rodiněCatherine Willows


Catherine Willowsovou, narozenou v Las Vegas 26. března 1963, vychovávala její svobodná matka Lily, číšnice a herečka. Nestálá práce nutila Lily, aby se často stěhovala podél celého západního pobřeží. Catherine stále měnila školu a nikdy i přes vysoký intelekt nevynikala. Střední školu nedokončila a získala práci jako tanečnice, aby mohla vydržovat svého přítele. Poté si našla stálejšího přítele, detektiva Tadera, který u ní vyvolal zájem o kriminální případy a přiměl ji vrátit se do školy. Promovala na West Las Vegas University v lékařských věědách a kariéru zahájila jako pomocná laborantka na policejním oddělení Las Vegas. Postupně si razila cestu vzhůru pod vlivem svého školitele Gila Grissoma.


Do všeho střemhlav
Catherine je obklopována atraktivními a skvělými muži jako je Warrick Brown právě v okamžiku, kdy si může jen těžko dovolit jim podlehnout.
Catherine zná velmi důvěrně extrémně fyzicky vypjaté situace. Nejprve se vrhá do nebezpečí a teprve poté přemýšlí. Tento dynamický přístup odlišuje Cath od jejích přemýšlivých kolegů, zaměřených spíše na laboratorní metody.


Kariéra z ničeho
Oproti svým kolegům z kriminálky neodstartovala Cath kariéru skvělým akademickým vzděláním. Byla "příliš chytrá, než aby jí to bylo ku prospěchu", nikdy se však nedomnívala, že to dotáhne daleko. Když dostala šanci pracovat v Grissomově týmu, byl to pro ni příležitost objevit svou intligenci a schopnosti, do té doby potlačované. Tato proměna měla za následek rozpad vztahu s jejím nezodpovědným manželem Eddiem, umožnila jí však vybudovat nadějnou budoucnost pro dceru Lindsey.


Mladá Catherine vydělávala při práci striptérky v Paradise Gardens Club tisích dolarů za noc. Díky svým výdělkům si mohla zaplatit vzdělání ve večerní škole a nakonec se stát kriminalstkou.


Dcera
Lindsey má stejně jako její matka povahu rebela, ještě však plně nechápe matčinu ctižádost. Lindsey vyčítá Catherine nechutný rozvod, který jí zkazil život, a také, což je mnohem horší, pokazil školní představení Šípkové Růženky :-)
Táta tulák
Když byl její bývalý manžel Eddie brutálně zavražděn, reagovala nejprve jako chladná profesionálka a svou bolest v sobě ukryla. Skončila řada let konfliktů a nepřátelství. Když se ale Catherine nakonec zhroutila, mělo to neočekávaný výsledek: sblížila se s Lindsey.


17.01.2008 12:33:45 | Autor: Anysssek | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TOPlist
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se